Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 235/45 R17 97Y

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage235/45 R17 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528708838130
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  97,5 €

Цена по парче

97,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,07 €

Назад кон врвот