Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 235/40 R18 95Y

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage235/40 R18 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528707019684
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  116,9 €

Цена по парче

116,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,75 €

Назад кон врвот