Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 235/35 R19 91Y

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage235/35 R19 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528706687952
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  135,9 €

Цена по парче

135,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,93 €

Назад кон врвот