Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 225/65 R17 102H

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage225/65 R17 102H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528707887283
ЕУ Етикета:
B
A
70 dB

Највисока цена:  111,7 €

Цена по парче

111,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,07 €

Назад кон врвот