Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 225/60 R17 99H

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage225/60 R17 99H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528705924447
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  220,7 €

Цена по парче

220,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5 €

Назад кон врвот