Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 225/60 R16 102W

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage225/60 R16 102W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528708414242
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  139,9 €

Цена по парче

139,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,86 €

Назад кон врвот