Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 225/55 R18 98V

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage225/55 R18 98V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528706911286
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  114,3 €

Цена по парче

114,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,91 €

Назад кон врвот