Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 225/50 R17 98V

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage225/50 R17 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528707288189
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  102,6 €

Цена по парче

102,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,44 €

Назад кон врвот