Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 225/50 R17 94W

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage225/50 R17 94W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528700387865
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  162,6 €

Цена по парче

162,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,46 €

Назад кон врвот