Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 225/45 R17 94W

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage225/45 R17 94W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528708728097
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  88,7 €

Цена по парче

88,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,07 €

Назад кон врвот