Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 225/45 R17 91Y

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage225/45 R17 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528702965696
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  84,6 €

Цена по парче

84,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,07 €

Назад кон врвот