Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 225/40 R18 92Y

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage225/40 R18 92Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
Y
EAN:
3528704643493
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  112,5 €

Цена по парче

112,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,02 €

Назад кон врвот