Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 215/65 R17 99V

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage215/65 R17 99V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528700878387
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  123,6 €

Цена по парче

123,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,02 €

Назад кон врвот