Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 215/60 R17 96V

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage215/60 R17 96V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528706316852
ЕУ Етикета:
B
A
70 dB

Највисока цена:  130,4 €

Цена по парче

130,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,02 €

Назад кон врвот