Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 215/60 R17 96H

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage215/60 R17 96H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528703977483
ЕУ Етикета:
B
A
70 dB

Највисока цена:  114,6 €

Цена по парче

114,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,02 €

Назад кон врвот