Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 215/60 R16 99H

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage215/60 R16 99H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528700107968
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  112,8 €

Цена по парче

112,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,07 €

Назад кон врвот