Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 215/55 R17 94W

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage215/55 R17 94W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528702027097
ЕУ Етикета:
D
A
70 dB

Највисока цена:  121 €

Цена по парче

121 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,93 €

Назад кон врвот