Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 215/55 R16 97W

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage215/55 R16 97W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528704501496
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  109,2 €

Цена по парче

109,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,07 €

Назад кон врвот