Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 205/60 R16 96V

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage205/60 R16 96V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528708978775
ЕУ Етикета:
B
A
70 dB

Највисока цена:  104,2 €

Цена по парче

104,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,93 €

Назад кон врвот