Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 205/55 R16 91H

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage205/55 R16 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528700051223
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  76,3 €

Цена по парче

76,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,07 €

Назад кон врвот