Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 205/40 R17 84W

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage205/40 R17 84W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
W
EAN:
3528704034673
ЕУ Етикета:
D
A
70 dB

Највисока цена:  112,3 €

Цена по парче

112,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,75 €

Назад кон врвот