Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 195/65 R15 91T

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage195/65 R15 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528704797530
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  69,5 €

Цена по парче

69,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,07 €

Назад кон врвот