Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 195/55 R20 95H

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage195/55 R20 95H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528706934841
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  113,7 €

Цена по парче

113,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,75 €

Назад кон врвот