Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 195/55 R16 87H

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage195/55 R16 87H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528704438259
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  92,9 €

Цена по парче

92,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,91 €

Назад кон врвот