Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 195/50 R16 88V

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage195/50 R16 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528703445296
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  102,3 €

Цена по парче

102,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,93 €

Назад кон врвот