Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 195/50 R15 82V

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage195/50 R15 82V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528707625656
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  77,9 €

Цена по парче

77,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,93 €

Назад кон врвот