Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 195/45 R16 84V

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage195/45 R16 84V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
195
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528704557080
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  97,1 €

Цена по парче

97,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,02 €

Назад кон врвот