Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 185/65 R15 88T

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage185/65 R15 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528702381014
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  72 €

Цена по парче

72 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,81 €

Назад кон врвот