Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 185/55 R16 87V

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage185/55 R16 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
3528705115623
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  106,4 €

Цена по парче

106,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,56 €

Назад кон врвот