Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 185/55 R14 80H

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage185/55 R14 80H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
80
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528701723228
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  91,1 €

Цена по парче

91,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,91 €

Назад кон врвот