Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 175/65 R15 84T

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage175/65 R15 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528706369391
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  72,1 €

Цена по парче

72,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,07 €

Назад кон врвот