Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 175/65 R14 86T

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage175/65 R14 86T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528709249676
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  68,2 €

Цена по парче

68,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,75 €

Назад кон врвот