Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 175/65 R14 82T

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage175/65 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528709455602
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  61,5 €

Цена по парче

61,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,93 €

Назад кон врвот