Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Advantage 165/70 R14 85T

BF Goodrich

BF Goodrich Advantage165/70 R14 85T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
T
EAN:
3528706130120
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  62,4 €

Цена по парче

62,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,75 €

Назад кон врвот