Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich ACTIVAN WINTER 195/70 R15 104/102R

BF Goodrich ACTIVAN WINTER
BF Goodrich ACTIVAN WINTER
BF Goodrich

BF Goodrich ACTIVAN WINTER195/70 R15 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528704294114
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  92,2 €

Цена по парче

92,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,07 €

Назад кон врвот