Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Activan 225/70 R15 112/110S

BF Goodrich Activan
BF Goodrich Activan
BF Goodrich

BF Goodrich Activan225/70 R15 112/110S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528707708397
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  127,6 €

Цена по парче

127,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,93 €

Назад кон врвот