Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Activan 225/65 R16 112/110R

BF Goodrich Activan
BF Goodrich Activan
BF Goodrich

BF Goodrich Activan225/65 R16 112/110R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528703036241
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  121,8 €

Цена по парче

121,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,91 €

Назад кон врвот