Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Activan 195/60 R16 99/97H

BF Goodrich Activan
BF Goodrich Activan
BF Goodrich

BF Goodrich Activan195/60 R16 99/97H

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99/97
Индекс на брзина:
H
EAN:
3528707606426
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  108 €

Цена по парче

108 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,09 €

Назад кон врвот