Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Activan 185/80 R14 102/100R

BF Goodrich Activan
BF Goodrich Activan
BF Goodrich

BF Goodrich Activan185/80 R14 102/100R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
185
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
102/100
Индекс на брзина:
R
EAN:
3528700175745
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  117,6 €

Цена по парче

117,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот