Споредете до 4 продукти:

Ascenso TSB 110 10.00 D16 115A8

Ascenso

Ascenso TSB 11010.00 D16 115A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
10.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8904365500408

Највисока цена:  250,7 €

Цена по парче

250,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14,63 €

Назад кон врвот