Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDR 850 460/85 R38 149D

Ascenso

Ascenso TDR 850460/85 R38 149D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
460
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
149
Индекс на брзина:
D
EAN:
8904365501269

Највисока цена:  1.054 €

Цена по парче

1.054 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот