Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDR 850 250/85 R24 109D

Ascenso

Ascenso TDR 850250/85 R24 109D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
250
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
D
EAN:
8904365502938

Највисока цена:  334,8 €

Цена по парче

334,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот