Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDR 700 480/70 R30 141D

Ascenso

Ascenso TDR 700480/70 R30 141D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
480
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
141
Индекс на брзина:
D
EAN:
8904365501641

Највисока цена:  966 €

Цена по парче

966 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот