Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDR 700 480/70 R24 138D

Ascenso

Ascenso TDR 700480/70 R24 138D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
480
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
138
Индекс на брзина:
D
EAN:
8904365501665

Највисока цена: 

Назад кон врвот