Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDR 700 380/70 R28 127D

Ascenso

Ascenso TDR 700380/70 R28 127D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
380
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
127
Индекс на брзина:
D
EAN:
8904365501696

Највисока цена: 

Назад кон врвот