Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDR 700 320/70 R24 116D

Ascenso

Ascenso TDR 700320/70 R24 116D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
320
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
D
EAN:
8904365501733

Највисока цена:  449,7 €

Цена по парче

449,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  68,04 €

Назад кон врвот