Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDR 650 650/65 R42 165D

Ascenso

Ascenso TDR 650650/65 R42 165D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
650
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
42
Индекс на товар:
165
Индекс на брзина:
D
EAN:
8904365502372

Највисока цена:  2.657,4 €

Цена по парче

2.657,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  190,63 €

Назад кон врвот