Споредете до 4 продукти:

Ascenso TDR 650 480/65 R28 142D

Ascenso

Ascenso TDR 650480/65 R28 142D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Ascenso
Ширина:
480
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
142
Индекс на брзина:
D
EAN:
8904365502266

Највисока цена: 

Назад кон врвот