Споредете до 4 продукти:

Apollo Altrust 205/70 R15 106/104R

Apollo

Apollo Altrust205/70 R15 106/104R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Apollo
Ширина:
205
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
R
EAN:
8904156099029
ЕУ Етикета:
E
A
72 dB

Највисока цена:  96,60 €

Цена по парче

96,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 6,05 €

Назад кон врвот