Споредете до 4 продукти:

Anlas R2-SP 3.00 D12 47J

Anlas

Anlas R2-SP3.00 D12 47J

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Anlas
Ширина:
3.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
47
Индекс на брзина:
J
EAN:
8681212860471

Највисока цена:  22,9 €

Цена по парче

22,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот